Gemi Turu

Siz de hep aynı şekilde tatil yapmaktan sıkıldınız mı? Alternatif bir tatil yapmak isterseniz gemi turlarını deneyebilirsiniz.

Gemi turu ile tatil yapmanın birçok artısı ve imkanı vardır. Ayrıca sizin için farklı bir deneyim olarak hatıralarınızda yer alır. Klasik otobüs ya da uçakla gidilen seyahatlerin aksine gemi turlarında sürekli bavul aç-kapa yapmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca otobüsün verdiği yol yorgunluğunu da yaşamazsınız. Bir kere bavulunuzu açar gün içinde gezer dolaşır gece olduğunda da yatağınızın konforunda yolculuk yapmış olursunuz. Tabi eşsiz deniz manzarası da cabası. Gideceğiniz yerleşkelerin gezilip görülmesi dışında denizden seyahat ederken keşfedilmemiş güzellikte doğa harikası yerler görebilir, yolculuğunuzu bir kat daha güzel ve unutulmaz kılabilirsiniz.

Güvenlik

Gemilerde güvenlik açısından her türlü önlem alınmıştır. Periyodik olarak bakımları ve testleri yapılan gemiler uluslararası standartlar ile kontrol altındadır. Ayrıca gemiler son teknoloji hava kontrol ve yön bulma araçları donatılmıştır.

Deniz Tutması

Deniz tutması çoğu insanın şikayet ettiği konulardan biridir. İnsanlar bu yüzden gemi yolculuğu yapmaktan çekinirler. Fakat son teknoloji ürünü gemilerde hidrolik dengeleyici denilen teknoloji kullanılarak bu etki minimuma indirilmiştir.

#Gemi Turu #Cruise #Mavi Yolculuk

Türkçe English Nederland