Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Seyahat masraflarında genellikle en büyük payı uçak biletine ayırırız. Peki ucuza uçak bileti almak için ne yapmalıyız. Sizle için birkaç madde ile özetlemeye çalıştık;

Biletlerinizi mümkün olduğunca erken almaya çalışın.

Uçak bileti fiyatları uçakların doluluk oranına göre anlık değişiklik gösterdiğinden, mümkün olduğunca erken almak ucuz bilet bulma şansınızı da arttıracaktır. Tabi son dakika fırsatlarını da göz ardı etmemek gerekir.

Seyahat Tarihlerini esnek tutmak.

Uçuş fiyatları sezona, haftanın gününe ve saate göre farklılık gösterebilir. Örneğin sabah erken saatlerde ve akşam geç saatlerde uçak biletini daha ucuza bulmak mümkün. Siz de bu koşulları göz önünde bulundurarak seyahatiniz planlayabilir daha ucuza uçak bileti bulabilirsiniz.

Havayolu yada kredi kartı sadakat programlarına üye olun.

Birçok havayolu ve bankanın uçak bileti alırken avantaj sağlayan sadakat programları vardır. Bunlardan kendiniz için uygun olana üye olarak indirim yada daha sonra kullanmak üzere puan-para kazanabilir, extra bagaj yada yemek haklarından yararlanabilirsiniz. Örneğin Türk Hava Yolları Miles&Smiles gibi.

Seyahat acentesi kullanmak.

Ayşatur turizm olarak 20 yıllık tecrübemiz ve uzman personelimiz ile müşterilerimize en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Siz de 7/24 0232 441 35 00 numaralı telefonu arayarak yada bilet@aysatur.com.tr adresine mail atarak müşteri temsilcilerimizden size en uygun seyahati planlamasını isteyebilirsiniz.

Uçuş arama motoru kullanın.

Uçuş arama motorları, gideceğiniz tarih ve destinasyona göre bütün havayollarını sizin için sıralayarak en uygun uçak biletini bulamanıza yardımcı olur. Bunun için Ayşatur markası olan endipucret.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

#Ucuz Uçak Bileti #endipucret #ucuz bilet #en uygun bilet

Türkçe English Nederland